1. Svetainėje esančiose užsakymų formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys naudojami vykdant Jūsų užsakymus ar užklausas, taip pat susisiekti su Jumis iškilus klausimams.
  2. Įsipareigojame neatskleisti klientų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
  3. Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.murdeko.lt tinklalapyje. Jei šias sąlygas pakeitus Jūs ir toliau naudojatės el. parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.
  4. Jeigu Murdeko darbuotojas abejoja pirkėjo pateiktų asmens duomenų teisingumu, jis gali sustabdyti šio pirkėjo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, šiuos duomenis patikrinti ir patikslinti. Tokie asmens duomenys naudojami tik jų teisingumui patikrinti.
  5. Klausimai, susiję su Privatumo politika, turėtų būti siunčiami svetainės skyriuje „Kontaktai“ nurodytais kontaktiniais adresais.