Automobilio kvapukas granatas

19.99 

Tai išskirtinis automobilio papuošalas ir gaiviklis. Jo viduje yra natūrali vilna, kuri ilgai išlaiko kvapus. Salono gaiviklį galite užpildyti savo mėgstamu eteriniu aliejumi ar natūraliais kvepalais. Itin lengvai pritvirtinamas prie ventiliacijos grotelių.

Skersmuo: 4,5cm

Dalinkitės

Aprašymas

Šis automobilio kvapukas granatas leis pajusti aromaterapijos teikiamus privalumus net kelionėje. Išskirtinės formos oro gaiviklis padengtas ryškia raudona glazūra.

Dažniausiai puošiamės ir kvepinamės patys ar savo namus. O kodėl nepapuošus savo automobilio, juk šiais laikais itin daug laiko praleidžiame kelyje. Vienintelė ir dažniausia automobilio puošmena – sintetiniai automobilių gaivikliai, kurie retai kada atrodo gražiai, o kvapas greit išblėsta. Taip pat ne naujiena, kad sintetiniai kvapai nėra draugiški mūsų sveikatai.
Todėl mes Jums siūlome alternatyvą – gražią, stilingą ir ryškią – mašinkvapius! Tai yra ekologiškas ir draugiškas gamtai gaminys. Jo nereikia išmesti išsivadėjus kvapui, kaip darome su įprastais gaivikliais. Mašinkvapis yra neriboto naudojimo laiko. Viskas, ką reikia padaryti įsėdus į automobilį, tai papildyti jį kvapu. Tai gali būti Jūsų mėgstami kvepalai, eteriniai aliejai ar jų mišiniai. Rekomenduojame naudoti eterinius aliejus, nes jie yra visiškai natūralūs, nekenkia sveikatai, o tinkamai parinkus, netgi ją gerina. Įsivaizduojate? Važiuodami stiprinate imunitetą!
Šis automobilio kvapukas granatas pripildytas natūralios vilnos, ant kurios tereikia užlašinti kelis mėgstamo kvapo lašelius. Jis tvirtinamas prie ventiliatoriaus grotelių, todėl įsijungus vėjeliui automobilyje pasklinda nuostabiausi kvapai.
Murdeko mašinkvapis – tai puiki dovana net patiems išrankiausiems bet kokia proga. Na, arba sau. Be progos.

Galimi individualūs užsakymai pagal Jūsų pageidavimus.

Besidomintiems aromaterapija siūlome apsilankyti kaklo papuošalų skiltyje ir išsirinkti Pomanderį.

Papildoma informacija

Svoris 100 g