Murdeko keramikos pamokos renginiams

Galbūt teminiai keramikos užsiėmimai yra tai, ko reikia jūsų renginiui? Keramikos pamoka puikiai tiks gimtadieniui, mergvakariui, įmonės komandos formavimui ar tiesiog keleto draugių pasisėdėjimui.

Dažniausiai, kad baigtumėte vieną darbą/ komplektą reikia poros užsiėmimų. Per vieną lipdote, o per kitą – glazūruojate. Bet šventėms siūlome angobavimą. Į pamokos kainą įeina molis, visi darbo įrankiai, populiarių indų formos,  angobos, prijuostės.

Angobavimas – tai gaminio dengimas spalvotais moliais. Per vieną pamoką nulipdysite, ką norite, padengsite spalvomis, raštais. Paliktus darbus išdegsiu, nuglazūruosiu permatoma glazūra ir jums beliks juos atsiimti.

Galite patys nuspręsti, ką lipdysite, arba galime pasitarti ir rasti jums tinkamą temą.

Trumpai apie mane, Murdeko studijos vadovę

Esu keramikė Danutė Murauskienė. 2011-aisiais baigiau Vilniaus Dailės Akademiją. Lipdau pati bei mokau keramikos meno kitus. Metus mokiausi Turkijoje, dalyvavau tarptautiniuose simpoziumuose Latvijoje ir Prancūzijoje, bei įvairiose parodose Lietuvoje. Niekad nesigailėjau pasirinkusi šią specialybę – jaučiu, kad tai mano sritis. Savo žiniomis ir meile keramikai noriu pasidalinti ir su jumis.

Keletas mokinių darbų ir pamokų akimirkų