Keramikos studija

Murdeko tai ne tik keramikos gaminiai, bet ir keramikos studija. Studijoje galite „pačiupinėti“ molį, prisiliesti prie skirtingų technikų ir sukurti ką nors visiškai savito: papuošalą, interjero detalę, dovaną.

Studijoje galima užsakyti edukacines veiklas vaikų grupėms, ar pramogines mergvakariams, draugių susitikimams, teminiams vakarams.

Norite sužinoti daugiau? Teiraukitės:

Studijos Murdeko vadovė, keramikė Danutė

Vaikų pamokas veda keramikė Milda

Keramikos studija Murdeko

Keramikos studijos paslaugos

keramikos pamokose

Keramikos pamokos suaugusiems

IV – 17:30, VII – 11:00 | 20€ / pamoka

Pusantros valandos trukmės pamokos, kuriose lipdysite tai, ką norite. Dažniausiai reikia dviejų pamokų: vienos lipdymui, kitos – glazūravimui. Į kainą įeina molis, darbo priemonės, glazūros, darbų išdegimas.

Susisiekite!

Keramikos pamokos vaikams

Keramikos edukacijos vaikams

VI – 11:00 | 15€ / pamoka

Keramikos užsiėmimai vaikams – tai puiki galimybė vaikams išreikšti savo fantaziją ir lavinti kūrybiškumą. Jauniesiems lipdytojams suteiksime visas reikalingus įrankius bei medžiagas.

Galbūt į savo organizuojamą stovyklą ar būrelį norite integruoti vieną ar kelias keramikos pamokas? Galime ir tai įgyvendinti.

Registracija telefonu +370 682 90802

Susisiekite!

Keraminiai Kalėdiniai žaisliukai - keramikos pamokos Kaune

Keramikos pamokos renginiams

40€ / pamoka

Studijoje galima rengti veiklą mergvakariams, teminį vakarą draugių susitikimui, pvz. papuošalų, Kalėdinių žaisliukų gamybą. Taip pat įmonių, komandų teambuilding’ą. Susisiekite ir aptarsime jūsų sumanymą.