Keramikos studija

Murdeko tai ne tik keramikos gaminiai, bet ir keramikos studija. Studijoje galite „pačiupinėti“ molį, prisiliesti prie skirtingų technikų ir sukurti ką nors visiškai savito: papuošalą, interjero detalę, dovaną.

Studijoje galima užsakyti edukacines veiklas vaikų grupėms, ar pramogines mergvakariams, draugių susitikimams, teminiams vakarams.

Norėdami įsigyti dovanų čekį, susisiekite el. paštu arba per užklausos formą puslapio apačioje ir nurodykite gavėjo vardą ir pamokų skaičių.

Norite sužinoti daugiau? Teiraukitės:

Studijos Murdeko vadovė, keramikė Danutė

Vaikų pamokas veda keramikė Milda

Keramikos studija Murdeko. Užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, kūrybinės veiklos gimtadieniams, mergvakariams, komandų formavimui.
Keramikos pamokų dovanų kuponas

Keramikos studijos paslaugos

Keramikos pamokos suaugusiems, lipdymas grupėms, molio pramogos šeimoms, kūrybinės veiklos gimtadieniams Murdeko studijoje Kaune.

Keramikos pamokos suaugusiems

IV – 17:30, VII – 13:00 ir 15:00 | 25€ / pamoka

Pusantros valandos trukmės pamokos, kuriose lipdysite tai, ką norite. Dažniausiai reikia dviejų pamokų: vienos lipdymui, kitos – glazūravimui. Į kainą įeina molis, darbo priemonės, glazūros, darbų išdegimas.

Registracija telefonu +370 679 29511

Susisiekite!

Keramikos pamokos vaikams

Keramikos edukacijos vaikams

VII – 17:00 | 15€ / pamoka

Keramikos užsiėmimai vaikams – tai puiki galimybė vaikams išreikšti savo fantaziją ir lavinti kūrybiškumą. Jauniesiems lipdytojams suteiksime visas reikalingus įrankius bei medžiagas.

Galbūt į savo organizuojamą stovyklą ar būrelį norite integruoti vieną ar kelias keramikos pamokas? Galime ir tai įgyvendinti.

Registracija telefonu +370 682 90802

Susisiekite!

Keramikos pamokos renginiams, lipdymas grupėms, pramogos kolektyvams, kūrybinės veiklos ir komandų formavimas įmonėms

Keramikos pamokos renginiams

nuo 225€

Studijoje galima rengti veiklą mergvakariams, teminį vakarą draugių susitikimui, pvz. papuošalų, Kalėdinių žaisliukų gamybą. Taip pat įmonių, komandų teambuilding’ą. Susisiekite ir aptarsime jūsų sumanymą.