Keramikos studija

Murdeko tai ne tik keramikos gaminiai, bet ir keramikos studija. Studijoje galite „pačiupinėti“ molį, prisiliesti prie skirtingų technikų ir sukurti ką nors visiškai savito: papuošalą, interjero detalę, dovaną.

Studijoje galima užsakyti edukacines veiklas vaikų grupėms, ar pramogines mergvakariams, draugių susitikimams, teminiams vakarams.

Norite pasiteirauti, sužinoti daugiau? Teiraukitės:

Studijos Murdeko vadovė, keramikė Danutė

Keramikos studija Murdeko

Keramikos studijos paslaugos

keramikos pamokose

Keramikos pamokos suaugusiems

IV – 17:30, VII – 11:00 | 15€ / pamoka

Pusantros valandos trukmės pamokos, kuriose lipdysite tai, ką norite. Dažniausiai reikia dviejų pamokų: vienos lipdymui, kitos – glazūravimui. Į kainą įeina molis, darbo priemonės, glazūros, darbų išdegimas.

Susisiekite!

Keramikos edukacijos vaikams

VI – 11:00 | 10€ / pamoka

Keramikos užsiėmimai vaikams – tai puiki galimybė vaikams išreikšti savo fantaziją ir lavinti kūrybiškumą. Jauniesiems lipdytojams suteiksime visas reikalingus įrankius bei medžiagas.

Galbūt į savo organizuojamą stovyklą ar būrelį norite integruoti vieną ar kelias keramikos pamokas? Murdeko studija gali tai įgyvendinti.

Susisiekite!

Keraminiai Kalėdiniai žaisliukai - keramikos pamokos Kaune

Keramikos pamokos renginiams

Datos ir kainos sutartinės

Studijoje galima rengti veiklą mergvakariams, teminį vakarą draugių susitikimui, pvz. papuošalų, Kalėdinių žaisliukų gamybą. Taip pat įmonių, komandų teambuilding’ą. Susisiekite ir aptarsime jūsų sumanymą.