Keraminių pomanderių papildymas!

Keraminių pomanderių papildymas!

posted in: Naujiena | 1

Originalūs, kvepiantys kaklo papuošalai

Prieš beveik metus pradėjau gaminti pomanderius – originalius pakabukus menančius viduramžių laikus. Džiaugiuosi, kad netrukote jais susidomėti, tad pradėjau ekspermentuoti su formomis, spalvomis.

Šiuo metu galite pasirinkti iš daugybės skirtingų pomanderių ir džiaugtis savo pamėgtu kvapu dar ilgiau. Užtenka įlašinti kelis lašelius eterinio aliejaus ar mylimų kvepalų ir aromatas neišblės kelias dienas, nes natūrali vilna itin ilgai išlaiko kvapus.

Jei kalbėsime istoriškai, tai pomanderiai nuo senųjų viduramžių laikų būdavo nešiojami ne tik, kad leistų nė akimirkai neišsiskirti su pamėgtos substancijos kvapu, bet ir maginiais tikslais, siekiant apsisaugoti nuo ligų, epidemijų, blogo oro…

Visi pomanderiai esantys galerijoje yra sukurti Murdeko studijoje. Tai ne tik išskirtinis papuošalas, tai ir originali dovana. Pasidairykite po galeriją ir išsirinkę pasinaudokite apačioje esančia užklausos forma. Neradę norimos spalvos ar formos taip pat nesidrovėkite – rašykite. Galiu pagaminti ir pagal užsakymą.

One Response

  1. Esu įsigijusį raudoną pomanderį su žvangučiais (ar kaip tai pavadinti) 🙂 turbūt pats mylimiausiais mano papuošalas 🙂 Dėkui Danutei (Murdeko)!

Leave a Reply